Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Petak, 24. april - uobičajen nastavni dan!
Prvi poziv za učešće na "Danima Eureke"

Poziv za učešće na festivalu Dani Eureke

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će se u godini kada Gimnazija u Kruševcu obeležava veliki jubilej, 150 godina postojanja, održati V festival „Dani Eureke” sa ciljem promocije nauke i istraživačkog rada među mladima. Ove godine festival se realizuje uz sponzorstvo Erste banke.

"Sierpinski Carpet Project"

U ponedeljak, 6. aprila, 64 učenika, sa profesorkama matematike, Aleksandrom Filipović i Katarinom Pavlović, učestvovalo je u izradi geometrijskog fraktala u okviru međunarodnog projekta "Tepih Sjerpinskog".

сјерпински тепих 2.JPG

Kengur bez granica

19. marta održano je u Gimnaziji takmičenje Kengur bez granica na kome je učestvovalo 52 učenika.

кенгур 1.jpg

Dan broja pi

Dan broja pi se obeležava svakog 14. marta, dok je ove godine prvi put obeležen u našoj školi.

Dan broja pi 1.jpg

Uspeh programera na državnom takmičenju

награђени програмери.jpg

U godini velikog jubileja, 4 nova odličja stižu u Gimnaziju.

Aleksandar Paripović najbolji u Srbiji

Na Državnom takmičenju iz matematike naš učenik Aleksandar Paripović je pokazao najviše znanja i osvojio prvo mesto. Evo priloga RTK koji govori o tome (klik na sliku vodi do snimka):

AleksandarParipovic.jpg

Sajam obrazovanja 2015.

Sajam obrazovanja Rasinskog okruga održan je u Kruševcu u Hali sportova 27. 3. 2015. od 12-17 časova.

сајам о. почетна.jpg

Prva nagrada na državnom takmičenju iz matematike

Učenik II6 razreda, Aleksandar Paripović, osvojio je prvo mesto na Državnom takmičenju iz matematike u Zaječaru.

U čast maternjeg jezika

Tradicionalno, Gimnazija je, na sebi svojstven način, 21. februara,  obeležila Međunarodni dan maternjeg jezika.

21.феб.2015.1.jpg

Knjigom kroz vreme, sve do godine ustavnosti

U saradnji sa Narodnom bibliotekom Kruševac,  učenici Gimnazije, pod mentorstvom Konstantina Dobrote, profesora istorije i Snježane Mirčetić, profesorke ustava, organizovali su program povodom obeležavanja Dana državnosti.

дан уставности 2015. 1.1.jpg

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< April 2015 >>
Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.