Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Posetite festival nauke!

Sa zadovoljstvom pozivamo sve predškolce, učenike, nastavnike i zainteresovane građane da u godini kada Gimnazija u Kruševcu obeležava veliki jubilej, 150 godina postojanja, posete 5. festival nauke „Dani Eueke“.

еурека 2015..jpg

Unutrašnja strana flajera.

Domaćini Drugoj mariborskoj gimnaziji

U okviru već tradicionalne razmene učenika, gimnazijalci su ovih dana ugostili svoje vršnjake iz II mariborske gimnazije.

Evo prečice do albuma "Domaćini Drugoj mariborskoj gimnaziji".

slicica.JPG

OBAVEŠTENJE

Prijavljivanje učenika za polaganje prijemnog ispita radi upisa u filološko odeljenje obaviće se 25. i 26. maja od 8 do 14 sati.

Pobednici osmog Tin festa

Osmi  Tin fest, festival srednjoškolskog teatra, završen je 22. aprila dodelom nagrada u Beloj sali Kulturnog centra. Od šest premijerno izvedenih predstava, po odluci stučnog i vršnjačkog žirija, prvu nagradu je osvojila predstava dramske sekcije Gimnazije.

tin15-11poc.JPG

Javna nabavka - zamena stolarije na delu školske zgrade

Dokumentacija za javnu nabavku može se preuzeti ovde>>>

Petak, 24. april - uobičajen nastavni dan!
Prvi poziv za učešće na "Danima Eureke"

Poziv za učešće na festivalu Dani Eureke

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će se u godini kada Gimnazija u Kruševcu obeležava veliki jubilej, 150 godina postojanja, održati V festival „Dani Eureke” sa ciljem promocije nauke i istraživačkog rada među mladima. Ove godine festival se realizuje uz sponzorstvo Erste banke.

"Sierpinski Carpet Project"

U ponedeljak, 6. aprila, 64 učenika, sa profesorkama matematike, Aleksandrom Filipović i Katarinom Pavlović, učestvovalo je u izradi geometrijskog fraktala u okviru međunarodnog projekta "Tepih Sjerpinskog".

сјерпински тепих 2.JPG

Kengur bez granica

19. marta održano je u Gimnaziji takmičenje Kengur bez granica na kome je učestvovalo 52 učenika.

кенгур 1.jpg

Dan broja pi

Dan broja pi se obeležava svakog 14. marta, dok je ove godine prvi put obeležen u našoj školi.

Dan broja pi 1.jpg

Uspeh programera na državnom takmičenju

награђени програмери.jpg

U godini velikog jubileja, 4 nova odličja stižu u Gimnaziju.

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< Maj 2015 >>

Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.