Gimnazija Kruševac

Korisničko ime

Lozinka

Još niste član?
Kliknite ovde da se registrujete.

Zaboravljena lozinka?
Zatražite novu ovde.
Arhus forum mladih Kruševca

15.decembra u Regionalnoj privrednoj komori, održana je osnivačka skupština "Arhus forum mladih Kruševca", kojoj su prisustvovali i predstavnici Gimnazije.

aarhus.gif

Ekolozi u akciji

Kruševački ekološki centar organizovao je 1. decembra stručnu posetu ustanovama u Beogradu, pri čemu je i ekološka sekcija Gimnazije sa profesorkom biologije, Goricom Nikolić, uzela učešće.

Javno slusanje Odb.za zast. zivotne sredine 16.12.2014_239x0.JPG

Najbolja profesorka informatike

Profesorki informatike, Aleksandri Filipović, uručena je nagrada "Diskobolos za nastavnike", u sredu 10. decembra u Skupštini grada Beograda.

Александра Ф. дискоболос.jpg

Gimnazijalci u Mariboru

U okviru razmene učenika između Druge mariborske i naše Gimnazije, realizovana je, od 18. do 24. oktobra, poseta naših učenika Mariboru.

марибор мала2014.jpeg

Evropski dan jezika

14.novembra u Gimnaziji je prigodnom priredbom obeležen

Evropski dan jezika.

Novo u "Psihološkom kutku"

U rubrici Psihološki kutak možete pročitati novi tekst koji govori o razvoju motivacije za učenje.

Kontakt osobe i telefoni za prevenciju nasilja

Tim za zaštitu učenika od nasilja objavio je sledeće informacije, koje su takođe dostupne i u meniju Prevencija nasilja.

Nešto drugačiji "Dani Eureke"

"Dani Eureke" je festival nauke koji se u kruševačoj Gimnaziji održava od 2010. godine.

Zahvalnost za saradnju

blagodarnica.jpg

Kulturni centar Kruševac i Udruženje građana Slobodište dodelili su kruševačkoj Gimnaziji Blagodarnicu za dugogodišnju saradnju.

OBAVEŠTENJE

Informacije o razmeni učenika između naše škole i II gimnazije iz Maribora možete pročitati OVDE.

Obaveštenje

Novopostavljeni raspored časova važiće od  15.9. do  6.10. 2014. godine.

Internest
Posetite nas na Facebook strani

Fama - Istorija glasina

Bezbedan Internet
Sajt našeg učenika, Mihajla Šumakovića, koji sadrži brojne savete kako se zaštiti na internetu, aktuelne teme i probleme na svetski povezanoj mreži računara

bezbedaninternet.netai.net

Dogadjaji
<< Decembar 2014 >>
Koliko vremena provodite na Facebook-u?

Morate se prijaviti da glasate.